קצת פחדתי שנגמרה 2012, הייתי בטוח שהשנה החדשה לא תצליח להתעלות על כל האלבומים והחוויות המוזיקליות שעברתי. לשמחתי כבר בתחילתה של 2013 התבדיתי. עכשיו שהשנה מגיעה לסיומה אפשר להכריז ש-2013 היא אחת השנים המוזיקליות הטובות ביותר שידענו. כמות האלבומים הטובים ששמעתי השנה שברה שיאים. בין השאר אהבתי את החדשים של פרל ג'ם, ניק קייב, יה יה יהז, סוויד, ניו אורדר, מאזי סטאר, קינגז אוף ליאון, מיי בלאדי ולנטייז, פיניקס, דלאפיק, סטריופוניקס, אריק קלפטון, בלק רבל מוטורסייקל קלאב, סטוג'ס, מאדהאני, דיס […]

פורסם ע"י elinora בדצמ - 19 - 2013 הוסף תגובות קרא עוד

הלהקה הניו-יורקית חשפה אתמול שני שירים חדשים מאלבומם השלישי והמתקרב "Modern Vampires of the City", שאמור לצאת ב-6 במאי. השירים, Step ו-Diane Young נבחרו להיות הסינגלים המובילים של הלהקה וכבר בוצעו בכמה מהופעות הלהקה האחרונות.

פורסם ע"י elinora במרץ - 19 - 2013 סגור לתגובות על שני שירים חדשים לומפייר וויקאנד קרא עוד

להקת האינדי הניו-יורקית Vampire Weekend הודיעה שאלבומה השלישי ישוחרר ב-6 במאי בבריטניה וב-7 במאי בארה"ב. אלבומה השני והאחרון עד עכשיו, Contra יצא ב-2010 והצליח להגיע לראש מצעד האלבומים האמריקאי ולטופ-3 במצעד הבריטי. לפני חודשיים הופיעה הלהקה בתוכניתו של ג'ימי קימל עם שיר חדש ואיפור בסגנון להקת "קיס". אם זה הכיוון של האלבום החדש – יש למה לצפות!

פורסם ע"י elinora בינו - 27 - 2013 הוסף תגובות קרא עוד

    האתר פועל ברישיון אקו"ם

    כל הזכויות שמורות לביגמאות' © 2012 פורטל המוזיקה ותחנת הרדיו
    של ליין המסיבות
    בניית האתר: אלינורה שקרסיוגלו